Тиждень математики

Предмет математики настільки серйозний, що не треба нехтувати можливістю зробити його цікавим. Блез Паскаль Кожний учитель прагне зацікавити учнів предметом, який він викладає, бо це є запорукою успішного навчання. Таке завдання ставлять перед собою і вчителі математики.
11 по 15 квітня  у  школі проводився тиждень математики. Під час якого були проведені різноманітні ігри, конкурси та змагання, в яких були задіяні усі учні школи. В результаті було визначено найкращих знавців математики.

Однією із форм позакласної роботи з предмета є Тиждень математики. Проведення предметного тижня підвищує інтелектуальний рівень учнів, формує в них практичні навички застосування знань, які вони здобули на уроках. Підготовка учнів до проведення тижня математики дає їм можливість самостійно збирати матеріал, проявляти ініціативу, виховує наполегливість та відповідальність.

Розпочинається Тиждень математики лінійкою, на якій оголошується план проведення тижня, ставляться завдання перед учнями школи. В перший день оформляється виставка «Учням про видатних математиків» і залишається протягом тижня, кожен бажаючий може її подивитися. Виставляються портрети видатних математиків, їх біографії, цікаві факти з життя і внесок в розвиток математики.

Кожен з класів подає на виставку одну або кілька стінгазет на математичну тематику. В кінці Тижня проводиться голосування серед учнів школи, на якому визначається найкраща математична стінгазета. Протягом Тижня проводяться конкурси, учні складають і розгадують кросворди, ребуси, готують математичні газети та листівки, складають математичні казки, малюють малюнки мовою математики. Учні старших класів готуються до проведення математичного вечора.

Завершується тиждень математики проведенням лінійки закриття тижня, на якій підводяться підсумки всіх конкурсів, проводиться нагородження переможців.

 

Поділитись в соціальних мережах

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Поширити новину

Коментарів поки немає.

Залишити коментар

Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru