У Міжгір’ї відбувся турнір з волейболу

Турнір проводився в честь редактора міжгірської райгазети “Верховина”, заслуженому журналісту України М. Д. Краснянику судилося коротке життя – лічені дні не дожив до свого 52-річчя.

Незважаючи на цю прикру обставину, він встиг залишити глибокий слід у журналістиці. Особливо запам’ятався землякам, як невтомний популяризатор спорту на сторінках очолюваного ним часопису, так інших періодичних видань, брав активну участь в організації в глибинці змагань з різних видів спорту.
Саме з ініціативи Миколи Дмитровича був заснований популярний волейбольний турнір на призи районки, що традиційно проводився у Міжгір’ї з масовою участю команд області. Після передчасної смерті редактора за одностайною думкою ентузіастів спорту змагання було перейменовано на честь його пам’яті, яке регулярно проводиться у грудні, коли він народився і помер.
У вісімнадцятому за рахунком турнірі перехідний кубок здобула селищна команда “Березовий віник” – таку назву має, бо її спортсмени ще й палкі любителі сауни. У фінальному поєдинку переможцям поступилася “Освіта”, яка стала другим призером. На третій сходинці турнірної таблиці – колектив “Молодь Міжгірщини”. Кращим гравцем першості визнано Владислава Ньорбу.

1450503890_c53c1d8-12373325-454074248132311-7137598162903779419-n
Джерело: mgir.info

Поділитись в соціальних мережах

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Поширити новину

Коментарів поки немає.

Залишити коментар

Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru