На перевалі в Нижніх Воротах націоналісти заблокували рух для вантажівок з Росії

Біля стаціонарного поста спільно стоять представники ГО “Побратими України”, “Карпатська Січ”, “Айдару” і Спілки учасників бойових дій в АТО (Ужгород). Націоналісти та добровольці Закарпаття оголосили про створення блокпостів при в‘їздах в Закарпатську область для протидії і недопущення в Україну торговельного транспорту з Росії, повідомив голова ГО “Карпатська Січ” Тарас Деяк.

Учасники блокади стверджують, що їх акція – безстрокова і триватиме, доки не будуть виконані їх вимоги. У зверненні, адресованому голові ОДА Геннадію Москалю і голові облради Михайлу Рівісу, представники організацій вимагають тимчасово заборонити в’їзд російського транспорту на територію області і звернутися до Верховної Ради та Кабміну, аби ті прийняли ідентичне рішення, “на період, поки Росія не припинить анексію Криму та не виведе з Луганської і Донецької областей свої війська”.

Окрім Верецького перевалу на межі Закарпатської та Львівської областей, місцеві націоналісти хочуть заблокувати й інші для руху російських вантажівок.

Як повідомили Закарпаття онлайн  у Закарпатській організації ВО “Свобода”, вони мобілізують свій актив на Ужоцькому, Яблунецькому та Торунському перевалах. З них перший – між Закарпаттям і Львівщиною, а два інших з’єднують  Закарпатську та Івано-Франківську області.

Джерело: Закарпаття онлайн

 

Поділитись в соціальних мережах

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Поширити новину

Коментарів поки немає.

Залишити коментар

Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru